NOVA PODRUŽNICA SINDIKATA „SAVEZ UJEDINJENIH ZAPOSLENIH BEOGRAD“

Sindikat „Savez ujedinjenih zaposlenih Beograd“ osnovao je svoju podružnicu u još jednom javnom komunalnom preduzeću.

Ovoga puta u pitanju je Javno komunalno preduzeće „Beogradski vodovod i kanalizacija “, pa zato koristimo ovu priliku da ovim putem pozovemo sva zaposlena lica u JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija“ da se pridruže našem sindikatu kako bi smo mogli da utičemo na bolji status svih zaposlenih u JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija“, i kako bi mogli da se borimo za prava svih zaposlenih u JKP “Beogradski vodovod i kanalizacija“.

Naš predstavnik u JKP “Beogradski vodovod i kanalizacija“ biće Stevanović Mladen.

Sa našim novim predstavnikom i sa novim članovima bićemo sindikat za primer svim zaposlenima u JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija “.

Vaš sindikat „Savez ujedinjenih zaposlenih Beograd“