SINDIKAT SAVEZ UJEDINJENIH ZAPOSLENIH BEOGRAD DOBIO SINDIKALNU PROSTORIJU U JAVNOM KOMUNALNOM PREDUZEĆU „BEOGRADSKI VODOVOD I KANALIZACIJA“

Na molbu sindikata „Savez ujedinjenih zaposlenih“ Beograd menadžment javnog komunalnog preduzeća „Beogradski vodovod i kanalizacija“ nam je izašao u susret i dodelio nam sindikalnu prostoriju kako bi mogli da se kvalitetno i predano bavimo sindikalnim delatnostima u interesu svih naših članova, ali i svih ostalih zaposlenih i JKP „BViK“.
Dobar partnerski odnos koji se je izgradio između poslodavca u javnom komunalnom preduzeću „Beogradski vodovod i kanalizacija“ i sindikata „Savez ujedinjenih zaposlenih“ Beograd doveo je do toga da danas barem u ovom javnom komunalnom preduzeću imamo adekvatne uslove za rad.
Ovim putem se zahvaljujemo menadžmenu JKP „BViK“, a sindikalnu prostoriju koja nam je dodeljena uskoro ćemo i zvanično otvoriti.

SINDIKAT „SAVEZ UJEDINJENIH ZAPOSLENIH“ BEOGRAD